Міжнародна науково-практична конференція "Комп'ютерне моделювання в хімії та технологіях і системах сталого розвитку"

Архіви конференцій

7ма міжнародна науково-практична конференція“Комп’ютерне моделювання в хімії та технологіях і системах сталого розвитку”May 6, 2020 – May 8, 2020

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у 7-й міжнародній науково-практичній конференції «Комп'ютерне моделювання в хімії і технологіях та системах сталого розвитку – КМХТ 2019». Безумовний успіх і інтерес, який викликали попередні три міжнародні конференції у 2008, 2010, 2012, 2014, 2016 і 2018 роках, продемонстрували затребуваність в математичному моделюванні в середовищі наукової громадськості і виробничих структурах. Наш традиційний майданчик присвячений проблемам використання комп'ютерних технологій у сучасних хіміко-технологічних виробництвах став зручним місцем спілкування вчених, розробників моделюючих систем і серйозних споживачів цих програмних продуктів. В Україні це єдина конференція, присвячена проблемам використання комп'ютерних технологій у сучасних хіміко-технологічних виробництвах.
Конференція відбудеться 6-8 травня 2019 р. в м. Києві в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут». КМХТ 2019 проводиться з метою обговорення досвіду використання комп'ютерного та математичного моделювання в хімії та екології, хімічній і біохімічної технологіях, сучасних напрямках комп'ютерного та математичного забезпечення технологічних систем. У рамках конференції КМХТ 2019 будуть також розглянуті питання сучасної багаторівневої вищої освіти. Для участі в роботі конференції оргкомітет запрошує представників провідних академічних інститутів НАН України, вищих навчальних закладів, хімічних підприємств, наукових і проектних інститутів, фірм України, країн СНД і далекого зарубіжжя. Очікуються учасники з Німеччини, США, Канади, Норвегії, Бельгії, Польщі, Чехії, Словаччини, Колумбії, Росії, Казахстану, Білорусі. Планується організація екскурсій по Києву та мальовничих місцях Київщини, а також різноманітна культурна програма.

Перегляд інформації про конференцію

5та міжнародна науково-практична конференція“Комп’ютерне моделювання в хімії та технологіях і системах сталого розвитку”May 18, 2016 – May 20, 2016

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у 5-й міжнародній науково-практичній конференції «Комп'ютерне моделювання в хімії і технологіях та системах сталого розвитку – КМХТ 5». Безумовний успіх і інтерес, який викликали попередні три міжнародні конференції у 2008, 2010, 2012 і 2014 роках, продемонстрували затребуваність в математичному моделюванні в середовищі наукової громадськості і виробничих структурах. Наш традиційний майданчик присвячений проблемам використання комп'ютерних технологій у сучасних хіміко-технологічних виробництвах став зручним місцем спілкування вчених, розробників моделюючих систем і серйозних споживачів цих програмних продуктів. В Україні це єдина конференція, присвячена проблемам використання комп'ютерних технологій у сучасних хіміко-технологічних виробництвах.
Конференція відбудеться 18-20 травня 2016 р. в м. Києві в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут». КМХТ 5 проводиться з метою обговорення досвіду використання комп'ютерного та математичного моделювання в хімії та екології, хімічній і біохімічної технологіях, сучасних напрямках комп'ютерного та математичного забезпечення технологічних систем. У рамках конференції КМХТ 5 будуть також розглянуті питання сучасної багаторівневої вищої освіти. Для участі в роботі конференції оргкомітет запрошує представників провідних академічних інститутів НАН України, вищих навчальних закладів, хімічних підприємств, наукових і проектних інститутів, фірм України, країн СНД і далекого зарубіжжя. Очікуються учасники з Німеччини, США, Канади, Норвегії, Бельгії, Польщі, Чехії, Словаччини, Колумбії, Росії, Казахстану, Білорусі. Планується організація екскурсій по Києву та мальовничих місцях Київщини, а також різноманітна культурна програма.

Перегляд інформації про конференцію